Rok szkolny 2002/2003
Uczniowie którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce w roku szkolnym 2002/2003:
I. Technikum i Liceum
- Ewa Szczebak kl. III dok. śr. ocen 5.40 – świadectwo z wyróżnieniem
- Piotr Banek kl. III b, śr. ocen 5.00 - świadectwo z wyróżnieniem
- Piotr Mączka kl. IV dr, śr. ocen 4.75 – świadectwo z wyróżnieniem
- Michał Fielek kl. III dok, śr. ocen 4.73
- Sylwia Krawczyk kl. IV dok, śr. ocen 4.71
- Zuzanna Jodłowska kl. IV dok, śr. ocen 4.64
- Mariusz Gondek kl. III dok, śr. ocen 4.60
- Michał Pasierb kl. IV b, śr. ocen 4.53
- Sławomir Gaczoł kl. IV b, śr. ocen 4.53
- Monika Pytel kl. IV dok, śr. ocen 4.50
- Marta Kuc kl. IV dok, śr. ocen 4.50
II. Szkoła Zawodowa
- Marika Łagiewska kl. 1e OHP, śr. ocen 4.89
- Barbara Twardowska kl. 2w ZSZ, śr. ocen 4.81- świadectwo z wyróżnieniem
- Justyna Piotrowska kl. 2w ZSZ śr. ocen 4.50
Uczniowie którzy osiągnęli sukcesy w konkursach i olimpiadach w roku 2002/2003
I. Technikum i Liceum
- Piotr Banek kl. IV b, zdobycie Stypendium Prezesa Rady Ministrów
- Ewa Szczebak kl. IIIdok, za osiągnięte wyniki w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Budowlanych
- Iwona Piekarz kl. I LP - zdobycie I miejsca w III Powiatowych Manewrach Techniczno – Obronnych
- Anna Lidwin kl. I LO – zdobycie I miejsca w III Powiatowych Manewrach Techniczno – Obronnych
- Marta Kleczyńska kl. I LO – zdobycie I miejsca w III Powiatowych Manewrach Techniczno - Obronnych
- Monika Guminior kl. I LO – zdobycie I miejsca w III Powiatowych Manewrach Techniczno - Obronnych
- Damian Rak kl. Ib – zdobycie III miejsca w Kangurze Matematycznym
- Grzegorz Bednarz kl. Ib – zdobycie III miejsca w Indywidualnych Biegach Przełajowych.
II. Szkoła Zawodowa
- Marcin Żurek kl.3a - zdobycie I miejsca w Turnieju Budowlanym w zawodzie posadzkarz.
- Damian Ciecieląg kl.3a - zdobycie I miejsca w Turnieju Budowlanym w zawodzie posadzkarz.
- Piotr Borowski kl.3b - zdobycie II miejsca w Turnieju Budowlanym w zawodzie malarz - tapeciarz.
- Andrzej Guziana kl.3b - zdobycie II miejsca w Turnieju Budowlanym w zawodzie malarz - tapeciarz.
- Ireneusz Strach kl.3c - zdobycie III miejsca w Turnieju Budowlanym w zawodzie monter instalacji sanitarnych.
- Krzysztof Trojan kl. 3c - zdobycie III miejsca w Turnieju Budowlanym w zawodzie monter instalacji sanitarnych.
- Tomasz Kowalski kl. 1b – zdobycie I miejsca w Kangurze Matematycznym.